  • Westgate XTCLN4X-1G-6-28W-B Nema 4X Rated LED Exit & Emergency Combo, Single, Green, 6V, 28W, Black
Westgate
Our SKU:
XTCLN4X-1G-6-28W-B-WG
UPC:
Width:
14.19 (in)
Height:
6.00 (in)
Depth:
14.88 (in)
Product Code:
XTCLN4X-1G-6-28W-B
Manufacturer Part Number:
XTCLN4X-1G-6-28W-B
Wattage:
3.6 W per head
Input Voltage:
120-277 V
Wattage Range:
3-4 W
Product Description
Nema 4X Rated LED Exit & Emergency Combo, Single, Green, 6V, 28W, Black
Product Videos
Custom Field
Product Code XTCLN4X-1G-6-28W-B
Manufacturer Part Number XTCLN4X-1G-6-28W-B
Wattage 3.6 W per head