  • WAC WTK-1035N-930-BK Exterminator II 1035 W Track Luminaire - Black Finish
  • WAC | WTK-1035N-930-BK | WTK-1035N-930-BK
  • WAC | WTK-1035N-930-BK | WTK-1035N-930-BK WAC | WTK-1035N-930-BK | WTK-1035N-930-BK
    WAC
    Our SKU:
    WTK-1035N-930-BK-WAC
    UPC:
    Width:
    5.25 (in)
    Height:
    5.00 (in)
    Depth:
    3.38 (in)
    Product Code:
    WTK-1035N-930-BK
    Manufacturer Part Number:
    WTK-1035N-930-BK
    Wattage:
    36 W
    Input Voltage:
    120 V AC
    Lumens / Brightness:
    Up to 3410lm
    Light Kelvin:
    3000K
    CRI:
    90
    Beam Angle:
    30
    Fixture/Body Finish:
    Black
    Color Of Light:
    Soft White
    Lumens Range:
    2k-4k lm
    Product Description
    Exterminator II 1035 W Track Luminaire - Black Finish
    Product Videos
    Custom Field
    Product Code WTK-1035N-930-BK
    Manufacturer Part Number WTK-1035N-930-BK
    Spec Sheet Click to View
    Wattage 36 W
    Input Voltage 120 V AC