  • WAC WTK-1023S-830-BK Exterminator II 1023 W Track Luminaire - Black Finish
  • WAC | WTK-1023S-830-BK | WTK-1023S-830-BK
  • WAC | WTK-1023S-830-BK | WTK-1023S-830-BK WAC | WTK-1023S-830-BK | WTK-1023S-830-BK
    WAC
    Our SKU:
    WTK-1023S-830-BK-WAC
    UPC:
    Width:
    4.69 (in)
    Height:
    4.56 (in)
    Depth:
    2.75 (in)
    Product Code:
    WTK-1023S-830-BK
    Manufacturer Part Number:
    WTK-1023S-830-BK
    Wattage:
    22 W
    Input Voltage:
    120 V AC
    Bulb Shape:
    LED Module
    Lumens / Brightness:
    Up to 2315lm
    Light Kelvin:
    3000K
    CRI:
    85
    Beam Angle:
    12
    Fixture/Body Finish:
    Black
    Color Of Light:
    Soft White
    Lumens Range:
    2k-4k lm
    Wattage Range:
    20-25 W
    Product Description
    Exterminator II 1023 W Track Luminaire - Black Finish
    Product Videos
    Custom Field
    Product Code WTK-1023S-830-BK
    Manufacturer Part Number WTK-1023S-830-BK
    Spec Sheet Click to View
    Wattage 22 W
    Input Voltage 120 V AC