  • WAC WTK-1014N-830-BK Exterminator II 1014 W Track Luminaire - Black Finish
  • WAC | WTK-1014N-830-BK | WTK-1014N-830-BK
  • WAC | WTK-1014N-830-BK | WTK-1014N-830-BK WAC | WTK-1014N-830-BK | WTK-1014N-830-BK
    WAC
    Our SKU:
    WTK-1014N-830-BK-WAC
    UPC:
    Width:
    3.75 (in)
    Height:
    3.63 (in)
    Depth:
    2.00 (in)
    Product Code:
    WTK-1014N-830-BK
    Manufacturer Part Number:
    WTK-1014N-830-BK
    Wattage:
    13 W
    Input Voltage:
    120 V AC
    Lumens / Brightness:
    Up to 1165lm
    Light Kelvin:
    3000K
    CRI:
    85
    Beam Angle:
    23
    Fixture/Body Finish:
    Black
    Color Of Light:
    Soft White
    Lumens Range:
    1k-2k lm
    Wattage Range:
    12-14 W
    Product Description
    Exterminator II 1014 W Track Luminaire - Black Finish
    Product Videos
    Custom Field
    Product Code WTK-1014N-830-BK
    Manufacturer Part Number WTK-1014N-830-BK
    Spec Sheet Click to View
    Wattage 13 W
    Input Voltage 120 V AC