  • WAC WHK-1023N-927-BK Exterminator II 1023 W Track Luminaire - Black Finish
  • WAC | WHK-1023N-927-BK | WHK-1023N-927-BK
  • WAC | WHK-1023N-927-BK | WHK-1023N-927-BK WAC | WHK-1023N-927-BK | WHK-1023N-927-BK
    WAC
    Our SKU:
    WHK-1023N-927-BK-WAC
    UPC:
    Width:
    4.69 (in)
    Height:
    4.56 (in)
    Depth:
    2.75 (in)
    Product Code:
    WHK-1023N-927-BK
    Manufacturer Part Number:
    WHK-1023N-927-BK
    Spec Sheet:
    Click to View
    Wattage:
    24 W
    Input Voltage:
    277 V AC
    Bulb Shape:
    LED
    Technology:
    LED
    Lumens / Brightness:
    Up to 2315lm
    Light Kelvin:
    2700K
    Life Hours:
    50000
    CRI:
    90
    Beam Angle:
    21
    Dimmable:
    Dimmable
    Fixture/Body Finish:
    Black
    Color Of Light:
    Warm White
    Lumens Range:
    2k-4k lm
    Wattage Range:
    20-25 W
    Lead Time:
    Typically ships in 2 - 3 business days.
    Product Description
    Exterminator II 1023 W Track Luminaire - Black Finish
    Product Videos
    Custom Field
    Product Code WHK-1023N-927-BK
    Manufacturer Part Number WHK-1023N-927-BK
    Spec Sheet Click to View
    Wattage 24 W
    Input Voltage 277 V AC