  • Topaz CDL8S-RM-30WPCS-U 8" 30W Pcs Rm Commercial Dl-Smooth
  • Topaz | CDL8S-RM-30WPCS-U | CDL8S-RM-30WPCS-U
    Topaz
    Our SKU:
    CDL8S-RM-30WPCS-U-TZ
    UPC:
    Minimum Purchase:
    6 units
    bundle:
    6
    Product Code:
    CDL8S-RM-30WPCS-U
    Manufacturer Part Number:
    CDL8S-RM-30WPCS-U
    Spec Sheet:
    Click to View
    Lead Time:
    Typically requires 4 - 8 business days before shipping.
    Note:
    Product is priced individualy but only sold in packs of 6.
    Return Policy:
    Due to the nature of this item, we are unable to accept returns for it. Learn More.
    Product Description
    8" LED Commercial Downlight, 29W Power & CCT Selectable, Round Smooth Trim