  • TCP L75P30SD2527KSPCQB P30 75W Sn 27K Dm 15 Deg Bk Cq
  • TCP | L75P30SD2527KSPCQB | L75P30SD2527KSPCQB
    TCP
    Our SKU:
    L75P30SD2527KSPCQB-TCP
    UPC:
    Minimum Purchase:
    12 units
    Wattage Range:
    9-10 W
    Lumens Range:
    600-799 lm
    Product Code:
    L75P30SD2527KSPCQB
    Manufacturer Part Number:
    L75P30SD2527KSPCQB
    Spec Sheet:
    Click to View
    Wattage:
    9.5 W
    Input Voltage:
    120 V
    Bulb Shape:
    PAR30SN
    Lumens / Brightness:
    750 lm
    Base:
    E26 Medium Standard Screw
    Light Kelvin:
    2700K
    Life Hours:
    25000
    CRI:
    90
    Beam Angle:
    15
    Dimmable:
    Dimmable
    Color Of Light:
    Warm White
    bundle:
    12
    Return Policy:
    Due to the nature of this item, we are unable to accept returns for it. Learn More.
    Product Description
    P30 75W SN 27K DM 15 DEG BK CQ
    Product Videos
    Custom Field
    Wattage Range 9-10 W
    Lumens Range 600-799 lm
    Product Code L75P30SD2527KSPCQB
    Manufacturer Part Number L75P30SD2527KSPCQB
    Spec Sheet Click to View
    Case Size 12
    Wattage 9.5 W
    Input Voltage 120 V