  • Southwire 2315-HVAC KIT DRYWALL LIFT KIT, 2315 W/HVAC CRADLE
  • Southwire | 2315-HVAC KIT | 710013
    Southwire
    Our SKU:
    2315-HVAC KIT-SW
    UPC:
    Product Code:
    2315-HVAC KIT
    Manufacturer Part Number:
    710013
    Lead Time:
    Typically requires 4 - 8 business days before shipping.
    Return Policy:
    Due to the nature of this item, we are unable to accept returns for it. Learn More.
    Product Description
    DRYWALL LIFT KIT, 2315 W/HVAC CRADLE
    Product Videos
    Custom Field
    Product Code 2315-HVAC KIT
    Manufacturer Part Number 710013
    Lead Time Typically requires 4 - 8 business days before shipping.
    Product Reviews
    ×
    Recommended
      Quick view Details
      Southwire
      sku: 2315KIT-SW
      Southwire 2315KIT DRYWALL LIFT KIT, 2315
      MSRP:
      Add to Cart
    • Southwire | 2311-HVAC KIT | 710012 Southwire | 2311-HVAC KIT | 710012
      Quick view Details
      sku: 2311-HVAC KIT-SW
      Southwire 2311-HVAC KIT DRYWALL LIFT KIT, 2311 W/HVAC CRADDLE
      Add to Cart
      sku: HVACCRADLE-SW
      Southwire HVACCRADLE HVAC/CRADLE ACCES, 2300 LIFT
      sku: 778436-SW
      Southwire 778436 LABEL, "MODEL 2315"