  • Nora Lighting NYLM-5ST35XBBLE4-60 5" iLENE 60" Stem Mount Mini Cylinder, 2000lm, 40W, 3500K, Black, 120V Triac/ELV/0-10V & 277V 0-10V Dimming
Nora Lighting
Our SKU:
NYLM-5ST35XBBLE4-60-NR
UPC:
Product Code:
NYLM-5ST35XBBLE4-60
Manufacturer Part Number:
NYLM-5ST35XBBLE4/60
Fixture/Body Finish:
Black
Product Description
5" iLENE 60" Stem Mount Mini Cylinder, 2000lm, 40W, 3500K, Black, 120V Triac/ELV/0-10V & 277V 0-10V Dimming