  • Nora Lighting NYLM-5ST35XBBLE4-48 5" iLENE 48" Stem Mount Mini Cylinder, 2000lm, 40W, 3500K, Black, 120V Triac/ELV/0-10V & 277V 0-10V Dimming
  • Nora Lighting | NYLM-5ST35XBBLE4-48 | NYLM-5ST35XBBLE4/48
    Nora Lighting
    Our SKU:
    NYLM-5ST35XBBLE4-48-NR
    UPC:
    Product Code:
    NYLM-5ST35XBBLE4-48
    Manufacturer Part Number:
    NYLM-5ST35XBBLE4/48
    Spec Sheet:
    Click to View
    Fixture/Body Finish:
    Black
    Location Rated (Dry, Damp, Wet):
    Damp
    Product Description
    5" iLENE 48" Stem Mount Mini Cylinder, 2000lm, 40W, 3500K, Black, 120V Triac/ELV/0-10V & 277V 0-10V Dimming