  • Nora Lighting NYLM-2ST35XBBLE3A-36 2" iLENE 36" Stem Mount Mini Cylinder, 1000lm, 15W, 3500K, Black, 120V Triac/ELV Dimming
Nora Lighting
Our SKU:
NYLM-2ST35XBBLE3A-36-NR
UPC:
Product Code:
NYLM-2ST35XBBLE3A-36
Manufacturer Part Number:
NYLM-2ST35XBBLE3A/36
Fixture/Body Finish:
Black
Product Description
2" iLENE 36" Stem Mount Mini Cylinder, 1000lm, 15W, 3500K, Black, 120V Triac/ELV Dimming