  • Nora Lighting NYLM-2ST30XWWLE3A-24 2" iLENE 24" Stem Mount Mini Cylinder, 1000lm, 15W, 3000K, White, 120V Triac/ELV Dimming
  • Nora Lighting | NYLM-2ST30XWWLE3A-24 | NYLM-2ST30XWWLE3A/24
    Nora Lighting
    Our SKU:
    NYLM-2ST30XWWLE3A-24-NR
    UPC:
    Product Code:
    NYLM-2ST30XWWLE3A-24
    Manufacturer Part Number:
    NYLM-2ST30XWWLE3A/24
    Spec Sheet:
    Click to View
    Wattage:
    15 W
    Fixture/Body Finish:
    White
    Location Rated (Dry, Damp, Wet):
    Damp
    Wattage Range:
    14-16 W
    Product Description
    2" iLENE 24" Stem Mount Mini Cylinder, 1000lm, 15W, 3000K, White, 120V Triac/ELV Dimming
    Product Videos
    Custom Field
    Product Code NYLM-2ST30XWWLE3A-24
    Manufacturer Part Number NYLM-2ST30XWWLE3A/24
    Spec Sheet Click to View
    Wattage 15 W