  • Nora Lighting NRLM-10ST2040BWLE4-24 10" RLM 24" Stem Mounted LED Shade, 2000lm, 4000K, Black/White, 120V 0-10V/Triac/ELV & 277V 0-10V Dimming
  • Nora Lighting | NRLM-10ST2040BWLE4-24 | NRLM-10ST2040BWLE4/24
    Nora Lighting
    Our SKU:
    NRLM-10ST2040BWLE4-24-NR
    UPC:
    Product Code:
    NRLM-10ST2040BWLE4-24
    Manufacturer Part Number:
    NRLM-10ST2040BWLE4/24
    Fixture/Body Finish:
    Black / White
    Product Description
    10" RLM 24" Stem Mounted LED Shade, 2000lm, 4000K, Black/White, 120V 0-10V/Triac/ELV & 277V 0-10V Dimming