  • Nora Lighting NELOCAC-16STW-72 16" ELO 72" Stem Mounting Kit, White
  • Nora Lighting | NELOCAC-16STW-72 | NELOCAC-16STW/72
    Nora Lighting
    Our SKU:
    NELOCAC-16STW-72-NR
    UPC:
    Product Code:
    NELOCAC-16STW-72
    Manufacturer Part Number:
    NELOCAC-16STW/72
    Spec Sheet:
    Click to View
    Fixture/Body Finish:
    White
    Product Description
    Stem Kit for 16" ELO allows luminaire to suspend from power cord. Includes 5" round swivel canopy for sloped ceilings with a pitch from 1/2 to 10/12.