  • Magnitude M300L12DC-277 M-Series Led Driver
  • Magnitude | M300L12DC-277 | M300L12DC-277
    Magnitude
    Our SKU:
    M300L12DC-277-MG
    UPC:
    Product Code:
    M300L12DC-277
    Manufacturer Part Number:
    M300L12DC-277
    Spec Sheet:
    Click to View
    Input Voltage:
    277 V AC
    Dimmable:
    Dimmable
    Output Voltage (Driver):
    12VDC
    Product Description
    M-Series Led Driver | 277VAC Input | SINGLE Channel 12 / 24VDC Output
    Product Videos
    Custom Field
    Product Code M300L12DC-277
    Manufacturer Part Number M300L12DC-277
    Spec Sheet Click to View
    Input Voltage 277 V AC
    Dimmable Dimmable
    Output Voltage (Driver) 12VDC