  • Magnitude JB-6-E96R24DC-RW E-Series Junction Box (JB) Series - 6 Channel - Recessed White
  • Magnitude | JB-6-E96R24DC-RW | JB-6-E96R24DC-RW
    Magnitude
    Our SKU:
    JB-6-E96R24DC-RW-MG
    Product Code:
    JB-6-E96R24DC-RW
    Manufacturer Part Number:
    JB-6-E96R24DC-RW
    Spec Sheet:
    Click to View
    Input Voltage:
    120 V AC
    Dimmable:
    Dimmable
    Output Voltage (Driver):
    24VDC
    Product Description
    E-Series Junction Box (JB) Series | 120VAC Input | MULTI-Channel 12 / 24VDC Output | Recessed White
    Product Videos
    Custom Field
    Product Code JB-6-E96R24DC-RW
    Manufacturer Part Number JB-6-E96R24DC-RW
    Spec Sheet Click to View
    Input Voltage 120 V AC
    Dimmable Dimmable
    Output Voltage (Driver) 24VDC