  • Magnitude E60R12DC E-Series Recognized LED Driver w/ Flying Leads
  • Magnitude | E60R12DC | E60R12DC
  • Magnitude | E60R12DC | E60R12DC Magnitude | E60R12DC | E60R12DC
    Magnitude
    Our SKU:
    E60R12DC-MG
    UPC:
    Product Code:
    E60R12DC
    Manufacturer Part Number:
    E60R12DC
    Spec Sheet:
    Click to View
    Input Voltage:
    120 V AC
    Dimmable:
    Dimmable
    Output Voltage (Driver):
    12VDC
    Product Description
    E-Series LED Driver | 120VAC Input | SINGLE Channel 12 / 24VDC Output | RECOGNIZED Enclosure with Flying Leads
    Product Videos
    Custom Field
    Product Code E60R12DC
    Manufacturer Part Number E60R12DC
    Spec Sheet Click to View
    Input Voltage 120 V AC
    Dimmable Dimmable
    Output Voltage (Driver) 12VDC