  • Lotus LED LED-2-S15W-5CCT-2RRCH-2RPH-BK 2" Recessed 15W LED 5CCT 1000 lm 38 Type IC Wet Air-Tight ES T24 CRI 90+ - Round Reflector Chrome - Round Pinhole Trim - Black
Lotus LED
Our SKU:
LED-2-S15W-5CCT-2RRCH-2RPH-BK-LTS
UPC:
Product Code:
LED-2-S15W-5CCT-2RRCH-2RPH-BK
Manufacturer Part Number:
LED-2-S15W-5CCT-2RRCH-2RPH-BK
Wattage:
15 W
Input Voltage:
120 V AC
Product Description
2" Recessed 15W LED 5CCT 1000 lm 38° Type IC Wet Air-Tight ES T24 CRI 90+ - Round Reflector Chrome - Round Pinhole Trim - Black
Product Videos
Custom Field
Product Code LED-2-S15W-5CCT-2RRCH-2RPH-BK
Manufacturer Part Number LED-2-S15W-5CCT-2RRCH-2RPH-BK
Spec Sheet Click to View
Wattage 15 W
Input Voltage 120 V AC