  • Lotus LED LED-2-S15W-5CCT-2RRBK-2STBZ 2" Recessed 15W LED 5CCT 1000 lm 38 Type IC Wet Air-Tight ES T24 CRI 90+ - Round Reflector Black - Square Trim Bronze
  • Lotus LED | LED-2-S15W-5CCT-2RRBK-2STBZ | LED-2-S15W-5CCT-2RRBK-2STBZ
    Lotus LED
    Our SKU:
    LED-2-S15W-5CCT-2RRBK-2STBZ-LTS
    UPC:
    Product Code:
    LED-2-S15W-5CCT-2RRBK-2STBZ
    Manufacturer Part Number:
    LED-2-S15W-5CCT-2RRBK-2STBZ
    Wattage:
    15 W
    Input Voltage:
    120 V AC
    Product Description
    2" Recessed 15W LED 5CCT 1000 lm 38° Type IC Wet Air-Tight ES T24 CRI 90+ - Round Reflector Black - Square Trim Bronze
    Product Videos
    Custom Field
    Product Code LED-2-S15W-5CCT-2RRBK-2STBZ
    Manufacturer Part Number LED-2-S15W-5CCT-2RRBK-2STBZ
    Spec Sheet Click to View
    Wattage 15 W
    Input Voltage 120 V AC