  • Lotus LED LED-2-S15W-3018K-2RRDM-2RTWH 2" Recessed 15W LED Dim to Warm 3000-1800K 800 lm 38 Type IC Wet Air-Tight CRI 90+ - Round Reflector Diamond - Round Trim White
Lotus LED
Our SKU:
LED-2-S15W-3018K-2RRDM-2RTWH-LTS
UPC:
Product Code:
LED-2-S15W-3018K-2RRDM-2RTWH
Manufacturer Part Number:
LED-2-S15W-3018K-2RRDM-2RTWH
Wattage:
15 W
Input Voltage:
120 V AC
Lumens / Brightness:
800 lm
Light Kelvin:
1800K-3000K
Color Of Light:
CCT Selectable
Product Description
2" Recessed 15W LED Dim to Warm 3000-1800K 800 lm 38° Type IC Wet Air-Tight CRI 90+ - Round Reflector Diamond - Round Trim White
Product Videos
Custom Field
Product Code LED-2-S15W-3018K-2RRDM-2RTWH
Manufacturer Part Number LED-2-S15W-3018K-2RRDM-2RTWH
Spec Sheet Click to View
Wattage 15 W
Input Voltage 120 V AC