  • Lotus LED LED-2-S15W-3018K-2RRAK-2STBZ 2" Recessed 15W LED Dim to Warm 3000-1800K 800 lm 38 Type IC Wet Air-Tight CRI 90+ - Round Reflector Alzak - Square Trim Bronze
  • Lotus LED | LED-2-S15W-3018K-2RRAK-2STBZ | LED-2-S15W-3018K-2RRAK-2STBZ
    Lotus LED
    Our SKU:
    LED-2-S15W-3018K-2RRAK-2STBZ-LTS
    UPC:
    Product Code:
    LED-2-S15W-3018K-2RRAK-2STBZ
    Manufacturer Part Number:
    LED-2-S15W-3018K-2RRAK-2STBZ
    Wattage:
    15 W
    Input Voltage:
    120 V AC
    Lumens / Brightness:
    800 lm
    Light Kelvin:
    1800K-3000K
    Color Of Light:
    CCT Selectable
    Product Description
    2" Recessed 15W LED Dim to Warm 3000-1800K 800 lm 38° Type IC Wet Air-Tight CRI 90+ - Round Reflector Alzak - Square Trim Bronze
    Product Videos
    Custom Field
    Product Code LED-2-S15W-3018K-2RRAK-2STBZ
    Manufacturer Part Number LED-2-S15W-3018K-2RRAK-2STBZ
    Spec Sheet Click to View
    Wattage 15 W
    Input Voltage 120 V AC