  • ASD Lighting ASD-MPS-5D10CC-BK-6PACK LED Square Surface Mini Panel 5" 10W CCT Selectable 3000/4000/5000K Dimmable Black ETL
  • ASD Lighting | ASD-MPS-5D10CC-BK-6PACK | ASD-MPS-5D10CC-BK-6PACK
    ASD Lighting
    Our SKU:
    ASD-MPS-5D10CC-BK-6PACK-ASD
    UPC:
    Width:
    5.31 (in)
    Height:
    1.13 (in)
    Depth:
    5.31 (in)
    Minimum Purchase:
    6 units
    bundle:
    6
    Wattage Range:
    10-12 W
    Lumens Range:
    600-799 lm
    Product Code:
    ASD-MPS-5D10CC-BK-6PACK
    Manufacturer Part Number:
    ASD-MPS-5D10CC-BK-6PACK
    Wattage:
    10 W
    Input Voltage:
    120V
    Lumens / Brightness:
    636lm/744lm/683lm
    Light Kelvin:
    3000K/4000K/5000K
    CRI:
    80+
    Beam Angle:
    110
    Location Rated (Dry, Damp, Wet):
    Damp
    Note:
    Product is priced individualy but only sold in packs of 6.
    Product Description
    LED Square Surface Mini Panel 5" 10W CCT Selectable 3000/4000/5000K Dimmable Black ETL
    Product Videos
    Custom Field
    bundle 6
    Wattage Range 10-12 W
    Lumens Range 600-799 lm
    Product Code ASD-MPS-5D10CC-BK-6PACK
    Manufacturer Part Number ASD-MPS-5D10CC-BK-6PACK
    Spec Sheet Click to View
    Case Size 6
    Wattage 10 W
    Input Voltage 120V