  • ASD Lighting ASD-LOFT-FM-18D35BK LED Flushmount Loft 18" 35W 120V CCT Selectable 2700/3000/3500/4000/5000K Dimmable Black ETL
  • ASD Lighting | ASD-LOFT-FM-18D35BK | ASD-LOFT-FM-18D35BK
    ASD Lighting
    Our SKU:
    ASD-LOFT-FM-18D35BK-ASD
    UPC:
    Product Code:
    ASD-LOFT-FM-18D35BK
    Manufacturer Part Number:
    ASD-LOFT-FM-18D35BK
    Product Description
    LED Flushmount Loft 18" 35W 120V CCT Selectable 2700/3000/3500/4000/5000K Dimmable Black ETL