  • Nora Lighting NYLM-5ST27XWWLE4-36 5" iLENE 36" Stem Mount Mini Cylinder, 2000lm, 40W, 2700K, White, 120V Triac/ELV/0-10V & 277V 0-10V Dimming
Nora Lighting
Our SKU:
NYLM-5ST27XWWLE4-36-NR
UPC:
Product Code:
NYLM-5ST27XWWLE4-36
Manufacturer Part Number:
NYLM-5ST27XWWLE4/36
Fixture/Body Finish:
White
Product Description
5" iLENE 36" Stem Mount Mini Cylinder, 2000lm, 40W, 2700K, White, 120V Triac/ELV/0-10V & 277V 0-10V Dimming