  • Nora Lighting NYLM-3ST35XBBLE4-72 3" iLENE 72" Stem Mount Mini Cylinder, 1500lm, 30W, 3500K, Black, 120V Triac/ELV/0-10V & 277V 0-10V Dimming
Nora Lighting
Our SKU:
NYLM-3ST35XBBLE4-72-NR
UPC:
Product Code:
NYLM-3ST35XBBLE4-72
Manufacturer Part Number:
NYLM-3ST35XBBLE4/72
Fixture/Body Finish:
Black
Product Description
3" iLENE 72" Stem Mount Mini Cylinder, 1500lm, 30W, 3500K, Black, 120V Triac/ELV/0-10V & 277V 0-10V Dimming