  • Nora Lighting NYLM-3ST30XWWLE4-12 3" iLENE 12" Stem Mount Mini Cylinder, 1500lm, 30W, 3000K, White, 120V Triac/ELV/0-10V & 277V 0-10V Dimming
  • Nora Lighting | NYLM-3ST30XWWLE4-12 | NYLM-3ST30XWWLE4/12
    Nora Lighting
    Our SKU:
    NYLM-3ST30XWWLE4-12-NR
    UPC:
    Width:
    4.38 (in)
    Height:
    105.00 (in)
    Depth:
    4.38 (in)
    Product Code:
    NYLM-3ST30XWWLE4-12
    Manufacturer Part Number:
    NYLM-3ST30XWWLE4/12
    Spec Sheet:
    Click to View
    Fixture/Body Finish:
    White
    Location Rated (Dry, Damp, Wet):
    Damp
    Product Description
    3" iLENE 12" Stem Mount Mini Cylinder, 1500lm, 30W, 3000K, White, 120V Triac/ELV/0-10V & 277V 0-10V Dimming