  • Nora Lighting NYLM-2STCDXBBLE3A-24 2" iLENE 24" Stem Mount Mini Cylinder, 725lm, 15W, Comfort Dim, Black, 120V Triac/ELV Dimming
Nora Lighting
Our SKU:
NYLM-2STCDXBBLE3A-24-NR
UPC:
Product Code:
NYLM-2STCDXBBLE3A-24
Manufacturer Part Number:
NYLM-2STCDXBBLE3A/24
Fixture/Body Finish:
Black
Product Description
2" iLENE 24" Stem Mount Mini Cylinder, 725lm, 15W, Comfort Dim, Black, 120V Triac/ELV Dimming