  • Nora Lighting NYLM-2ST40XBBLE4A-72 2" iLENE 72" Stem Mount Mini Cylinder, 1000lm, 15W, 4000K, Black, 120V Triac/ELV/0-10V & 277V 0-10V Dimming
Nora Lighting
Our SKU:
NYLM-2ST40XBBLE4A-72-NR
UPC:
Product Code:
NYLM-2ST40XBBLE4A-72
Manufacturer Part Number:
NYLM-2ST40XBBLE4A/72
Fixture/Body Finish:
Black
Product Description
2" iLENE 72" Stem Mount Mini Cylinder, 1000lm, 15W, 4000K, Black, 120V Triac/ELV/0-10V & 277V 0-10V Dimming