  • Nora Lighting NYLM-2ST35XWWLE3A-36 2" iLENE 36" Stem Mount Mini Cylinder, 1000lm, 15W, 3500K, White, 120V Triac/ELV Dimming
Nora Lighting
Our SKU:
NYLM-2ST35XWWLE3A-36-NR
UPC:
Product Code:
NYLM-2ST35XWWLE3A-36
Manufacturer Part Number:
NYLM-2ST35XWWLE3A/36
Fixture/Body Finish:
White
Product Description
2" iLENE 36" Stem Mount Mini Cylinder, 1000lm, 15W, 3500K, White, 120V Triac/ELV Dimming