  • Nora Lighting NYLM-2ST35XSSLE4A-48 2" iLENE 48" Stem Mount Mini Cylinder, 1000lm, 15W, 3500K, Silver, 120V Triac/ELV/0-10V & 277V 0-10V Dimming
Nora Lighting
Our SKU:
NYLM-2ST35XSSLE4A-48-NR
UPC:
Product Code:
NYLM-2ST35XSSLE4A-48
Manufacturer Part Number:
NYLM-2ST35XSSLE4A/48
Fixture/Body Finish:
Silver
Product Description
2" iLENE 48" Stem Mount Mini Cylinder, 1000lm, 15W, 3500K, Silver, 120V Triac/ELV/0-10V & 277V 0-10V Dimming