  • Nora Lighting NYLM-2ST27XWWLE4A-72 2" iLENE 72" Stem Mount Mini Cylinder, 1000lm, 15W, 2700K, White, 120V Triac/ELV/0-10V & 277V 0-10V Dimming
Nora Lighting
Our SKU:
NYLM-2ST27XWWLE4A-72-NR
UPC:
Product Code:
NYLM-2ST27XWWLE4A-72
Manufacturer Part Number:
NYLM-2ST27XWWLE4A/72
Fixture/Body Finish:
White
Product Description
2" iLENE 72" Stem Mount Mini Cylinder, 1000lm, 15W, 2700K, White, 120V Triac/ELV/0-10V & 277V 0-10V Dimming