  • Nora Lighting NRLM-8ST1030WWLE4-96 8" RLM 96" Stem Mounted LED Shade, 1200lm, 3000K, White, 120V 0-10V/Triac/ELV & 277V 0-10V Dimming
  • Nora Lighting | NRLM-8ST1030WWLE4-96 | NRLM-8ST1030WWLE4/96
    Nora Lighting
    Our SKU:
    NRLM-8ST1030WWLE4-96-NR
    UPC:
    Product Code:
    NRLM-8ST1030WWLE4-96
    Manufacturer Part Number:
    NRLM-8ST1030WWLE4/96
    Spec Sheet:
    Click to View
    Fixture/Body Finish:
    White
    Product Description
    8" RLM 96" Stem Mounted LED Shade, 1200lm, 3000K, White, 120V 0-10V/Triac/ELV & 277V 0-10V Dimming