  • Nora Lighting NRLM-16ST3840WWLE4-60 16" RLM 60" Stem Mounted LED Shade, 3800lm, 4000K, White, 120V 0-10V/Triac/ELV & 277V 0-10V Dimming
  • Nora Lighting | NRLM-16ST3840WWLE4-60 | NRLM-16ST3840WWLE4/60
    Nora Lighting
    Our SKU:
    NRLM-16ST3840WWLE4-60-NR
    UPC:
    Product Code:
    NRLM-16ST3840WWLE4-60
    Manufacturer Part Number:
    NRLM-16ST3840WWLE4/60
    Fixture/Body Finish:
    White
    Product Description
    16" RLM 60" Stem Mounted LED Shade, 3800lm, 4000K, White, 120V 0-10V/Triac/ELV & 277V 0-10V Dimming