  • Nora Lighting NRLM-16ST3830BWLE4-24 16" RLM 24" Stem Mounted LED Shade, 3800lm, 3000K, Black/White, 120V 0-10V/Triac/ELV & 277V 0-10V Dimming
  • Nora Lighting | NRLM-16ST3830BWLE4-24 | NRLM-16ST3830BWLE4/24
    Nora Lighting
    Our SKU:
    NRLM-16ST3830BWLE4-24-NR
    UPC:
    Product Code:
    NRLM-16ST3830BWLE4-24
    Manufacturer Part Number:
    NRLM-16ST3830BWLE4/24
    Fixture/Body Finish:
    Black / White
    Product Description
    16" RLM 24" Stem Mounted LED Shade, 3800lm, 3000K, Black/White, 120V 0-10V/Triac/ELV & 277V 0-10V Dimming