  • Nora Lighting NRLM-16ST2540GMWLE4-96 16" RLM 96" Stem Mounted LED Shade, 2500lm, 4000K, Gun Metal/White, 120V 0-10V/Triac/ELV & 277V 0-10V Dimming
  • Nora Lighting | NRLM-16ST2540GMWLE4-96 | NRLM-16ST2540GMWLE4/96
    Nora Lighting
    Our SKU:
    NRLM-16ST2540GMWLE4-96-NR
    UPC:
    Product Code:
    NRLM-16ST2540GMWLE4-96
    Manufacturer Part Number:
    NRLM-16ST2540GMWLE4/96
    Fixture/Body Finish:
    Metal, Gun / White
    Product Description
    16" RLM 96" Stem Mounted LED Shade, 2500lm, 4000K, Gun Metal/White, 120V 0-10V/Triac/ELV & 277V 0-10V Dimming