  • Nora Lighting NRLM-16ST2535WWLE4-84 16" RLM 84" Stem Mounted LED Shade, 2500lm, 3500K, White, 120V 0-10V/Triac/ELV & 277V 0-10V Dimming
  • Nora Lighting | NRLM-16ST2535WWLE4-84 | NRLM-16ST2535WWLE4/84
    Nora Lighting
    Our SKU:
    NRLM-16ST2535WWLE4-84-NR
    UPC:
    Product Code:
    NRLM-16ST2535WWLE4-84
    Manufacturer Part Number:
    NRLM-16ST2535WWLE4/84
    Fixture/Body Finish:
    White
    Product Description
    16" RLM 84" Stem Mounted LED Shade, 2500lm, 3500K, White, 120V 0-10V/Triac/ELV & 277V 0-10V Dimming