  • Nora Lighting NRLM-16ST2530BWLE4-12 16" RLM 12" Stem Mounted LED Shade, 2500lm, 3000K, Black/White, 120V 0-10V/Triac/ELV & 277V 0-10V Dimming
  • Nora Lighting | NRLM-16ST2530BWLE4-12 | NRLM-16ST2530BWLE4/12
    Nora Lighting
    Our SKU:
    NRLM-16ST2530BWLE4-12-NR
    UPC:
    Product Code:
    NRLM-16ST2530BWLE4-12
    Manufacturer Part Number:
    NRLM-16ST2530BWLE4/12
    Fixture/Body Finish:
    Black / White
    Product Description
    16" RLM 12" Stem Mounted LED Shade, 2500lm, 3000K, Black/White, 120V 0-10V/Triac/ELV & 277V 0-10V Dimming