  • Nora Lighting NRLM-10ST3030GMWLE4-84 10" RLM 84" Stem Mounted LED Shade, 3000lm, 3000K, Gun Metal/White, 120V 0-10V/Triac/ELV & 277V 0-10V Dimming
  • Nora Lighting | NRLM-10ST3030GMWLE4-84 | NRLM-10ST3030GMWLE4/84
    Nora Lighting
    Our SKU:
    NRLM-10ST3030GMWLE4-84-NR
    UPC:
    Product Code:
    NRLM-10ST3030GMWLE4-84
    Manufacturer Part Number:
    NRLM-10ST3030GMWLE4/84
    Fixture/Body Finish:
    Metal, Gun / White
    Product Description
    10" RLM 84" Stem Mounted LED Shade, 3000lm, 3000K, Gun Metal/White, 120V 0-10V/Triac/ELV & 277V 0-10V Dimming