  • Nora Lighting NRLM-10ST2030BWLE4-60 10" RLM 60" Stem Mounted LED Shade, 2000lm, 3000K, Black/White, 120V 0-10V/Triac/ELV & 277V 0-10V Dimming
  • Nora Lighting | NRLM-10ST2030BWLE4-60 | NRLM-10ST2030BWLE4/60
    Nora Lighting
    Our SKU:
    NRLM-10ST2030BWLE4-60-NR
    UPC:
    Product Code:
    NRLM-10ST2030BWLE4-60
    Manufacturer Part Number:
    NRLM-10ST2030BWLE4/60
    Fixture/Body Finish:
    Black / White
    Product Description
    10" RLM 60" Stem Mounted LED Shade, 2000lm, 3000K, Black/White, 120V 0-10V/Triac/ELV & 277V 0-10V Dimming