  • Nora Lighting NRLM-10C3040GMWLE4 10" RLM LED Shade, 3000lm, 4000K, Gun Metal/White, 120V 0-10V/Triac/ELV & 277V 0-10V Dimming
  • Nora Lighting | NRLM-10C3040GMWLE4 | NRLM-10C3040GMWLE4
    Nora Lighting
    Our SKU:
    NRLM-10C3040GMWLE4-NR
    UPC:
    Width:
    10.13 (in)
    Height:
    9.25 (in)
    Depth:
    10.13 (in)
    Product Code:
    NRLM-10C3040GMWLE4
    Manufacturer Part Number:
    NRLM-10C3040GMWLE4
    Fixture/Body Finish:
    Metal, Gun / White
    Product Description
    10" RLM LED Shade, 3000lm, 4000K, Gun Metal/White, 120V 0-10V/Triac/ELV & 277V 0-10V Dimming