  • Nora Lighting NRLM-10C2035BWLE4 10" RLM LED Shade, 2000lm, 3500K, Black/White, 120V 0-10V/Triac/ELV & 277V 0-10V Dimming
  • Nora Lighting | NRLM-10C2035BWLE4 | NRLM-10C2035BWLE4
    Nora Lighting
    Our SKU:
    NRLM-10C2035BWLE4-NR
    UPC:
    Width:
    10.13 (in)
    Height:
    9.25 (in)
    Depth:
    10.13 (in)
    Product Code:
    NRLM-10C2035BWLE4
    Manufacturer Part Number:
    NRLM-10C2035BWLE4
    Spec Sheet:
    Click to View
    Fixture/Body Finish:
    Black / White
    Product Description
    10" RLM LED Shade, 2000lm, 3500K, Black/White, 120V 0-10V/Triac/ELV & 277V 0-10V Dimming