  • Nora Lighting NELOCAC-16STB-24 16" ELO 24" Stem Mounting Kit, Black
  • Nora Lighting | NELOCAC-16STB-24 | NELOCAC-16STB/24
    Nora Lighting
    Our SKU:
    NELOCAC-16STB-24-NR
    UPC:
    Product Code:
    NELOCAC-16STB-24
    Manufacturer Part Number:
    NELOCAC-16STB/24
    Spec Sheet:
    Click to View
    Fixture/Body Finish:
    Black
    Product Description
    Stem Kit for 16" ELO allows luminaire to suspend from power cord. Includes 5" round swivel canopy for sloped ceilings with a pitch from 1/2 to 10/12.