  • Keystone KT-RKIT20PS-2AG11-840-VDIM Linear LED Retrofit Kit, 4000K,, Power Selectable Between 11W, 16W, And 20W, Includes (2) 11In Alumagroove Modules, (2) 11In Lenses, (1) LED Driver, And (1) Bag Of Assorted Mounting Hardware
  • Keystone | KT-RKIT20PS-2AG11-840-VDIM | OPW-80
    Keystone
    Our SKU:
    KT-RKIT20PS-2AG11-840-VDIM-K
    UPC:
    Width:
    8.90 (in)
    Height:
    12.20 (in)
    Depth:
    12.60 (in)
    Minimum Purchase:
    1 unit
    Product Code:
    KT-RKIT20PS-2AG11-840-VDIM
    Manufacturer Part Number:
    OPW-80
    Spec Sheet:
    Click to View
    Input Voltage:
    120-277 V
    Light Kelvin:
    4000K
    Color Of Light:
    Cool White
    CRI:
    80+
    Dimmable:
    Dimmable
    Product Description
    Linear LED Retrofit Kit, 4000K,, Power Selectable Between 11W, 16W, And 20W, Includes (2) 11In Alumagroove Modules, (2) 11In Lenses, (1) LED Driver, And (1) Bag Of Assorted Mounting Hardware