  • Magnitude M40L12-AR AC-Series - AC Transformer
  • Magnitude | M40L12-AR | M40L12-AR
    Magnitude
    Our SKU:
    M40L12-AR-MG
    UPC:
    Product Code:
    M40L12-AR
    Manufacturer Part Number:
    M40L12-AR
    Spec Sheet:
    Click to View
    Input Voltage:
    120 V AC
    Dimmable:
    Dimmable
    Output Voltage (Driver):
    12VAC
    Product Description
    AC-Series - AC Transformer | 120V Input | SINGLE Tap 12 / 24VAC Output
    Product Videos
    Custom Field
    Product Code M40L12-AR
    Manufacturer Part Number M40L12-AR
    Spec Sheet Click to View
    Input Voltage 120 V AC
    Dimmable Dimmable
    Output Voltage (Driver) 12VAC